Czy Demi Lovato boi się wyjść z szafy?

Dodano: 21.09.2017, Aktualizacja: 21.09.2017
Kontrowersje wokół seksualności wokalistki

Spekulacje o seksualności gwiazdy Disneya, Demi Lovato, krążą w mediach już od jakiegoś czasu. Kiedyś mówiła, że "kocha, kogo kocha", a teraz... Odmówiła odpowiedzi na pytanie o jej seksualność. Wielu zarzuca gwieździe, że unikanie odpowiedzi na pytanie o swojej seksualność nie przystoi sojuszniczce LGBT. Poza tym to nienajlepszy sposób na walkę z homofobią.Wszystko zaczęło się w momencie, gdy wypuściła swój singiel "Cool for the summer" w 2015 roku.W piosence śpiewa:
"Powiedz, czego chcesz,
co lubisz,
okej, też jestem ciekawa".


Portal AfterEllen zarzucił jej wtedy, że sugeruje, że bycie bi powinno być zachowane w sekrecie. W rozmowie z Alanem Carrem, na pytanie czy piosenka jest o związku z inną kobietą, Levato odpowiedziała: "Nie zaprzeczam, nie potwierdzam..." Sama zainteresowana na pytanie o co chodzi w hicie z 2015 roku odpowiedziała: "Piosenka miała być o radości i ciekawości".


W wywiadzie dla "PrideSource" prowadzący wywiad przypomniał, że kiedyś powiedziała, że płeć dla niej nie ma znaczenia. Teraz, chce jej dać szansę, by mogła to sprecyzować. Odpowiedziała: "Dziękuję za możliwość, ale nie skorzystam".


I dodała:Żyjemy w świecie, w którym nieważne jest co robisz, bo i tak robisz to źle, czy to ze względu na poprawność polityczną czy brak wrażliwości ze względu na jakąś grupę ludzi. Żyjemy w czasach, w którym wszystko, co robimy jest złe i, nie nasze nieszczęście, żyjemy w czasach, kiedy każdy szuka sposoby mu się wygadać i czasem nie wychodzi tak jak powinnoW zeszłym tygodniu fani zobaczyli są w Disneylandzie. Trzymała za rękę inną kobietę. Ma nią być producentka i dj-ka Lauren Abedini. 


Demi Lovato jest sojuszniczką społeczności LGBT. W 2016 roku otrzymała nagrodę GLAAD Vanguard Award. Jest obecna na paradach, a teledysk do piosenki "Really don't care" w 2013 roku nagrała podczas eventu LGBT w Los Angeles. 


Na wiele pytań artystka odpowie w dokumencie "Demi Lovato: Simply Complicated", którego premiera już 12 października. A 29 września wychodzi jej najnowszy krążek - "Tell Me You Love Me".


Przypomnijmy sobie jej ostatni teledysk - "Sorry Not Sorry":
(ar)
Oceń news
4.8/5 (33)
Nie podoba (1)

Komentuj
Komentarze
5
HEJT STOP! Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy >

Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
meloszek (27) xyz 22.09.2017 16:02
Demi ♥ ♥ ♥
frąfrencja (34) gd 22.09.2017 13:50
bo o swojej seksualnosci nalezy krzyczec- inaczej sie nie liczy...
psom na pożarcie (?) 22.09.2017 8:41
Poczekajcie, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem. W kraju, gdzie LGBT mają jedną z lepszych sytuacji prawnych na świecie, i gdzie ujawnionych jest niemało kluczowych postaci tamtejszej popkultury, jedna rozpoznawalna tam gwiazda – nagradzana za bycie sojuszniczką LGBT, i śpiewająca tekst NIEMAL DOSŁOWNIE o seksie z kobietą – trzyma się za rękę z dziewczyną w miejscu, gdzie musowo ktoś ją przyuważy (gwiazda Disney Channel w Disneylandzie, hehehe hehehe), ale na pytania o seksualność odmawia udzielania jednoznacznych odpowiedzi na cudze życzenie, i to jest kontrowersja?

Ok.

Zatem... tak, to potworne. Może.
BiAmy (20) Katowice 21.09.2017 21:54
Ona po prostu nie ma ochoty mówić o swojej seksualności... To nie musi niczego sugerować. Ma do tego pełne prawo, nikt nie ma obowiązku się przyznawać jakiej orientacji jest.
VanZeeland (23) Szczecin 21.09.2017 20:28
Nie chce powiedzieć wprost - to nie chce, trzeba to uszanować, to jest w końcu jej- i tylko jej - prywatna sprawa.


Queer.pl © 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019